11-річного хлопчика, тіло якого знайшли закопаним у погребі, ймовірно вбили двоє чоловіків

Труп  хлопчика 2010 року народження, якого розшукували, як зниклого без вісти, виявлено закопаним у погребі на території приватного будинку. У скоєнні тяжкого злочину обґрунтовано підозрюються двоє раніше судимих чоловіків. Поліцією проводяться невідкладні заходи по їх затриманню. Жах стався у Якимівській громаді.

Учень школи-інтернату 2010 року народження перебував у розшуку як безвісно зниклий з серпня минулого року. В рамках  досудового розслідування кримінального провадження, відкритого за цим фактом, працівники поліції не припиняли слідчо-розшукові заходи.

За інформацією поліції, при перевірці та реалізації оперативної інформації на території Якимівської територіальної громади, працівниками сектору кримінальної поліції у погребі приватного будинку був виявлений  закопаний труп дитини. Місце події оглянуто слідчо-оперативною групою  відділу поліції № 1 Мелітопольського районного управління.   Тіло направлено до моргу для встановлення причин смерті.

Розшукували хлопчика майже 5 місяців і волонтери. Сьогодні також повідомили: “Знайшли, загинув”.

За зібраними на даний час матеріалами, слідством  відкрито  кримінальні провадження за ознаками особливо тяжких злочинів, визначених у ч.2, ч.3, ч.12 ст.115 «Умисне вбивство» та ч.3 ст.146 «Незаконне позбавлення волі або викрадення людини» Кримінального кодексу України.

Працівниками кримінальної поліції встановлено особи двох  раніше засуджених чоловіків 1976 та 1996 років народження, причетних до скоєння цих злочинів. Старший з них 9 років перебував за гратами за скоєння тяжких злочинів. Оперативниками встановлено, що вони скоїли викрадення хлопчика наприкінці серпня 2021 року, утримували в підвалі впродовж двох тижнів, а потім вбили.

Наразі поліцейські вживають невідкладні заходи по встановленню місцезнаходження та затриманню злочинців. 

Схожі новини