|

Агресивна запоріжанка пошкодила камеру журналістам всеукраїнського телеканалу

Жителька Запоріжжя пошкодила відеокамеру телеоператорки, яка за редакційним завданням готувала резонансний репортаж. Це сталося в одному з житлових будинків міста.

В одній з багатоповерхівок Запоріжжя по вулиці Комарова мешканка будинку у своїй оселі влаштувала притулок для тварин та не надає можливості відповідним службам полагодити трубу опалення, що прорвала саме в її  квартирі. Склалася аварійна ситуація. Через це половина помешкань під’їзду знаходилася без опалення.

24 листопада 2021 для врегулювання конфлікту та виправлення ситуації, до вказаної квартири прибули працівники поліції, адвокат, слюсарі та голова ОСББ. Перебіг резонансних подій на місці висвітлювали кореспонденти та оператори кількох центральних українських телеканалів.

Хазяйка квартири на журналістів відреагувала агресивно. Вона вдарила гострим предметом по камерному світлу, в результаті чого пошкодила відеокамеру телеоператорки  ТРК «Україна».

Відомості про вказану подію  були внесені до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 171 «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів» Кримінального кодексу України.

Відповідно до санкції інкримінованої статті, жінці загрожує штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Офіційний сайт Національної поліції.

Схожі новини