| |

Чорно-білі портрети художниці Ірини Овдієнко вражають! ФОТО “Дайджест”

Чорно-білі портрети немов справжні чіткі фотографії. Таку красу створює жителька Оріхова Ірина Овдієнко. Жінка має хист до багатьох творчих занять, однак портрети, створенням яких захопилася у 2012-му справжня візитка її таланту. У колекції портрети  на замовлення, для друзів, знайомих і просто обличчя відомих людей, а ще жінка створює гарні та позитивні шаржі.

Хист і любов до малювання в оріхівчанки Ірини Овдієнко з дитинства. За плечима художня школа, потім навчання на факультеті художнього оформлення. Раніше вітрини магазинів, стендів, агітлистівки та багато іншого оформлювали вручну. За професією багато років Ірина працювала у  місцевому Оріхівському коледжі. Аудиторії, стенди, афіші закладу – то все також  було справою її талановитих рук. Коли посаду скоротили, жінка залишилась  працювати у коледжі, однак вже не на такій творчій професії. Це Ірину не зупинило, а навпаки стимулювало більше уваги приділяти своїм творчим хобі вдома. Їх у жінки чимало. Кімнату прикрашають власноруч зроблені світильники, шкатулки у вигляді топіарію, а ще вона в’яже, створює настінний розпис і не тільки. Її чорно-білі малюнки просто вражають своєю красою, чіткістю на схожістю на власників.

Колись я знайшла в інтернеті роботи художника Пол Лунга. Мені вони дуже сподобалися. Я навіть подумала: а чому я так не зможу? І спробувала.

На перших малюнках  жінки зображені переважно тварини, а далі пішли портрети знайомих, друзів, відомих людей та роботи на замовлення. Портрети жінка створює лише за допомогою звичайних сірих олівців. Їх під рукою завжди кілька: різної жорсткості та діаметру. Все що треба для створення портрету, це фото людини.

Робоче місце художниці – стіл  та спеціальний дерев’яний планшет, на якому художниця розміщує аркуш паперу. Фото для портрета жінка розміщує поряд на екрані комп’ютера або навіть телефону.  У компанії журналістів “Дайджест” Ірина взялася писати портрет відомого на увесь світ актора та співака Адріано Челентано.

Не меншим попитом у художниці  користуються й її різноколірні шаржі. Гарні, а головне позитивні малюнки, де поряд з портретом уміло обігране хобі, захоплення чи професія людини. 

Якщо людина посміхнулася, значить шарж виконав свою місію“, – вважає художниця.

Побачити ще більше робіт жінки можна на її сторінках у соцмережах.

Скільки вже портретів створила жінка навіть не береться рахувати, у колекції вже точно не одна сотня. Себе художниця порівнює з тютюнозалежним людьми, тільки шкідливих звичок Ірина немає, а от без малювання  та творчості витримає навряд.

Схожі новини