| |

Казкове подвір’я: пологівець Дмитро Кобець створив ботанічний сад своєї мрії. Відео

Коли любов до рослин перетворює тебе з підприємця на справжнього садівника та фаната садових справ. Не важливо, що тобі вже не 20, а 44 і що про догляд за рослинами, ще кілька років тому, ти майже нічого не знав. Пологівець Дмитро Кобець все життя мріяв мати у себе на подвір’ї справжній ботанічний сад. Коли реалізувався в житті, як успішний підприємець, вирішив, що настав час для творчості й здійснення задуманого.

Господар розширив свою присадибну ділянку біля будинку і пів гектара засадив різноманітними деревами, кущами, хвойними рослинам та квітами. Крім того, зробив екоозеро, запустив рибу і здається, на цьому його не зупинити.  На ділянці вже є баня, ще має з’явитися водоспад, басейн та японський сад.

Закоханий у рослини” – так Дмитро говорить сам про себе. Доводить це і на практиці: за 5 років перетворив свою земельну ділянку на справжній ботанічний сад. Наразі тут близько двох тисяч рослин.

Підтримала ідею та допомогла реалізувати мрію  дружина Наталія. Перейняла на себе частину бізнесу та стала натхненницею й  незамінною помічницею на ділянці.

Звичайно, я підтримую чоловіка. Якби не підтримувала і не допомагала, можливо і не вийшло б у нас такої краси. Дмитро дуже багато трудиться тут. У саду та на подвір’ї завжди багато справ, у кожну пору року. Допомагаємо всією родиною. У нас часто збираються друзі, вони полюбляють відпочивати на нашому подвір’ї, а нам приємно, що людям наш казковий сад подобається, – говорить дружина Наталія.

Допомога чоловіку й справді потрібна чи не щодня, адже догляд за рослинами,  це щоденна та важка  робота. Потребує догляду й екоозеро з рибою, що  з’явилось на ділянці три роки тому. Відтоді, це улюблене місце друзів та  всієї родини. 

Все на ділянці робиться руками господарів, залучають до робіт фахівців лише у питаннях будівництва. Наразі на ділянці чоловік реалізовує одразу кілька мініпроєктів. Кипить робота з облаштування басейну та ще одного водного об’єкта, а на іншій ділянці будується декоративна пергола для майбутнього саду у японському стилі. 

Ще одне хобі, яке власник ділянки розкрив у собі –  вироби з артбетону. Почав лише цієї весни, а вже виготовив  ведмедя, декоративні скелі, з яких тектиме водоспад, величезного хамелеона та птахів. Знання Дмитро  черпає з просторів інтернету. Чоловік каже, вироби з артбетону влучно вписуються у ландшафтний дизайн його ділянки та досить практичні.

Я спробував робити перші вироби весною цього року, захопився. Артбетон дозволяє відтворювати різноманітні фігури максимально наближені за формою і виглядом до реальності. Це практичний та стійкий матеріал. Всі вироби я роблю сам, досить кропітким є процес виліплення деталей, надання форми, – говорить господар подвір’я.

Родина завжди рада гостям. Друзі рідні та знайомі тут часто. Не відмовляють у фотосесіях та екскурсіях господарі й просто всім охочим. Подружжя зізнається, що не проти колись у майбутнього перетворити свій райський куточок на бізнес-проєкт та почати розвивати зелений туризм у Пологах. Люди зможуть відпочивати на природі, відвідувати баню, басен і ще багато цікавого, але наразі все робиться для душі, для родини. В майбутньому хочуть реалізувати ще багато планів на ділянці, яку між собою подружжя називає своїм казковим раєм.

Схожі новини