|

Музична казка для дітей зібрала аншлаг у залі Пологівського будинку культури

Близько 400 юних глядачів зібралися у залі Пологівського будинку культури на перегляд видовищної музичної казки “Білосніжка, гноми та принц”. Її пологівському глядачу представили талановиті актори Запорізького академічного театру молоді, головний режисер театру заслужений діяч мистецтв України Геннадій Фортус.

Музична казка на сцені Пологівського будинку культури — це новорічний подарунок для всіх дітей громади. Захід відбувся за ініціативи й фінансування пологівського мецената, директора ТОВ “АГРО КОМ 1990” Віктора Володимировича Бандурова.

Запросили на виставу всіх охочих дітлахів віком від 6 до 12 років. Юні глядачі прибули з Басані, Костянтинівки, Вербового, Поліг та інших куточків Пологівської громади. Організація заходу у Пологівському БК, підвіз дітей відбулися за сприяння Пологівської міської ради.

Впродовж 1 год 20 хв на сцені та у залі панувала справді новорічна казкова атмосфера. Перед глядачами розгорнулася вистава, де головними героями постали: Білосніжка, принц, гноми, королева, лісник та інші цікаві персонажі. Професійна гра акторів, декорації, костюми, музичний супровід – все це захопило аудиторію. За подібними заходами пологівські глядачі скучили. Зі сцени також відбувся цікавий інтерактив акторів і маленьких глядачів: конкурси, вікторини та поява Святого Миколая й символу Нового 2022-року тигра, порадували маленьких жителів Пологівської громади.

Новости Пологи
Новости Запорожье
Пологи Дайджест
Дайджест новости Пологи
Дайджест
Дайджест Запорожье
Новости Украина
Новини Пологи
Новини Запоріжжя

Схожі новини