У Бердянську за розбещення дитини судитимуть 18-річного молодика

Ювенальні прокурори Бердянської окружної прокуратури до суду скерували обвинувальний акт стосовно 18-річного молодика за фактом вчинення розпусних дій щодо малолітньої дитини (ч. 2 ст. 156 КК України). 

За даними слідства, у серпні 2021 року студент одного з Київських ВУЗів, працюючи  вожатим у дитячому таборі на узбережжі Азовського моря,  вранці зайшов до кімнати дівчаток. Скориставшись тим, що діти спали, молодик підійшов до ліжка, де відпочивала  10-річна підопічна, та вчинив щодо неї розпусні дії. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими Бердянського районного відділу поліції Головного управління Нацполіції в Запорізькій області. 

Примітка: 1.Вчинення розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, -караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк. 2. Ті самі дії, вчинені щодо малолітньої особи або вчинені членами сім’ї чи близькими родичами, особою, на яку покладено обов’язки щодо виховання потерпілого або піклування про нього, – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Схожі новини