| |

У Пологах колишній військовий та учасник АТО лікує звуком

Олександр Андрющенко вже кілька років надає послуги з професійного масажу. Він колишній військовослужбовець та учасник бойових дій на Сході, а наразі член професійної Асоціації масажистів України, володіє багатьма видами масажної справи та лікує за допомогою звуку.

Чоловік живе та працює у місті Пологи. 8 років Олександр відслужив у лавах Збройних Сил України. Брав участь в зоні проведення бойових дій на Сході. Відколи службу полишив вирішив розвивати своє давнє захоплення та пішов професійно навчатися масажній справі. Каже, масаж ще з юних років видавався йому справжнім видом мистецтва.

Ще у юності я дивився по телевізору, як робиться масаж і мені це нагадувало такий собі танець рук. Ще тоді я захопився цією справою“.

Перші спроби у масажі почав самостійно. Вивчав літературу, любив помасажувати домашніх. Після школи свій життєвий  шлях вирішив продовжити у лавах Збройних Сил України. Чоловік сержант Військ радіоелектронної боротьби. Саме під час кількарічної служби практикував навички на військових побратимах. Олександр учасник бойових дій в зоні проведення  АТО. Коли службу завершив, хобі перетворив на професійне заняття. З 2018 року відвідує курси масажу. Наразі володіє багатьма техніками та видами. Олександр – член професійної Асоціації масажистів України. Кілька років тому майстер захопився ще й звукотерапією.

Практикує цю техніку майстер за допомогою співочих чаш. Їх в арсеналі наразі 5. Чаші різного розміру, складу металів. Кожна видає окремий звук та використовується для терапії різної частини тіла. Нарізі Олександр вже отримав звання майстра звукотерапії 2-го рівня та дозвіл на навчання 3-го рівня.

“Кожна чаша має силу вібрації, а вібрацію вона має за рахунок того, що у кожної своя форма, товщина стінки та діапазон частот звучання. Чаша має в собі 7 видів металів. Звук та вібрація, що йдуть від чаші проходять через всі м’язи та кістки. Відчувається повне розслаблення не лише тіла, але і мозку. Хвилина дві і вже не можеш тримати в голові важкі думки, мозок ніби відключається, наступає релакс”.

Звукотерапія корисна для жінок на останніх місяцях вагітності, вона добре допомагає зняти фізичне навантаження на кінцівки. Допоможе терапія для тих, хто мучиться від міжхребцевих гриж, адже фізичний масаж не завжди показаний в такому випадку. Практикує Олександр звукотерапію навіть під час гаймориту в комплексі з масажем обличчя.

Крім звуку, який заспокоює самого клієнта під час сеансу, ця м’яка вібрація від чаш повністю знімає набряки, які виникають у пазухах і всі застої вони виходять. Були випадки коли вже на 2,3-му сеансі пазухи очищалися і людині не треба пробивати ніс. Ми активізуємо кровообіг, запускаємо, лімфосистему.

Радить майстер звукотерапію багатьом своїм клієнтам, які відчувають моральне і фізичне перенавантаження. Відвідують кабінет і дорослі й навіть підлітки, адже багато часу діти проводять перед екранами гаджетів. Порушується сон, виникає емоційне перенавантаження, що негативно впливає на загальне самопочуття. Побільшало звернень особливо у період пандемії, коли люди відчувають постійний стрес. Однак, наголошує Олександр, має така звукова терапія і свої протипоказання.

“Звукотерапія – це не іграшка. Коли людина приходить, дивлюся на її психологічний стан. Якщо вже є певні серйозні порушення, то я раджу звертатися до фахових психологів, психотерапевтів”.

Тривалість сеансу за допомогою співочих чаш може тривати від 10 хв до 2 годин. У додаток до звукотерапії використовує майстер і ароматерапію та мантри. Олександр не зупиняється на досягнутому та продовжує постійно розвиватися у своїх навчиках. Нещодавно за проведений сеанс звукотерапії Олександр посів 3-є місце в номінації “Фрістайл” у конкурсі масажу “5 Seasons 2021” при підтримці Спілки масажних шкіл України. У скриньці досягнень також є перемога в онлайн-конкурсі масажистів України “Кращий масаж” в номінації “Класичний” (грудень 2020 р) та участь у світовому рекорді з одночасного масажу, що проходив у Києві. Зрозуміти, що таке звукотерапія допоможе лише практика, запевняє майстер з масажу та радить всім, хто шукає способи покращити свій фізичний стан здоров’я і моральну рівновагу спробувати цю практику хоч один раз на собі.

Схожі новини