Увага: шахраї! Повідомлення від «Запоріжжяобленерго»

Сьогодні по обіді до служби корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» надійшла інформація про те, що невідома жінка ходить по домівках запоріжців, представляючись працівницею обленерго, та пропонує людям «оформити документи на пільговий тариф на електроенергію на наступний місяць».

При цьому під цим приводом вона проникає до помешкань та, за словами очевидців, поки господарі пишуть ці незрозумілі заяви, уважно роздивляється навколо.У зв’язку із цим застерігаємо: дана особа не має жодного відношення до ПАТ «Запоріжжяобленерго»!Ще від 01 січня 2019 року наша компанія не здійснює розрахунки за електроенергію, тож не може пропонувати споживачам електроенергії ніякі тарифи – ані пільгові, ані звичайні, бо це питання знаходиться поза межами нашої ліцензованої діяльності.Крім того, кожен наш працівник під час виконання посадових обов’язків має при собі службове посвідчення та на вимогу споживача зобов’язаний його пред’явити.

Тож будьте пильні, не дайте шахраям шансу скористатися із вашої довірливості! Якщо ж до вас завітають такі псевдо-енергетики, негайно повідомте про це на лінію довіри служби корпоративної безпеки ПАТ «Запоріжжяобленерго» за номером: (061) 228-51-02. Анонімність гарантується.

Схожі новини