Вибух будинку в Запоріжжі: є загиблі і постраждалі.ФОТО

У ніч проти 28 січня у Запоріжжі стався вибух газу. Унаслідок цього загинула одна людина, ще двоє отримали поранення.

О 04:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про надзвичайну подію на вул. Франка в Олександрівському районі Запоріжжя.

За підвищеним номером виклику на місце події прибуло 10 одиниць техніки та 40 рятувальників. За попередніми даними у квартирі на 2 поверсі стався вибух газоповітряної суміші, з подальшим руйнуванням конструкцій оселі та частково сусідніх домоволодінь. Внаслідок  надзвичайної події загинула 1 людина. Рятувальники автодрабиною дісталися зони небезпеки і винесли на ношах 2 травмованих; ще 15 мешканців евакуювали.

Крім того, співробітники ДСНС забезпечили освітлення місця події.

Наразі ходом ліквідації наслідків надзвичайної події здійснює керування перший заступник голови Запорізької ОДА Володимир Шустов, від ГУ ДСНС на чолі оперативної групи – перший заступник начальника Головного управління, полковник служби цивільного захисту Володимир Матросов.

На місці події продовжують оперативну діяльність усі екстрені служби (ДСНС, Національна поліція, Медицина катастроф, Запоріжгаз), АРС «Кобра», Запоріжобленерго.

Розгорнуто штаб з ліквідації наслідків надзвичайної події, який очолює начальник Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради Віктор Закальський. Місцевими органами влади надається допомога постраждалим мешканцям та вирішується питання щодо тимчасового розселення.

Наразі мешканцям будинку, де виникла надзвичайна подія, надають допомогу психологи ДСНС.